3 X 100% BEZRISKA LIKMES
Saņemt

NHL pabeigusi izmeklēšanu pret Koulu

Nacionālā hokeja līga (NHL) pabeigusi izmeklēšanu pret uz laiku diskvalificēto Tampabejas “Lightning” aizsargu Īanu Koulu, nonākot pie slēdziena, ka aizsargs nav pastrādājis noziegumus.

“Nacionālā hokeja līga paziņojusi, ka ir noslēgta izmeklēšana par anonīmiem apgalvojumiem pret Tampabejas “Lightning” aizsargu Īanu Koulu, kas ievietoti sociālajos medijos, jo nav atrasti pierādījumi, lai tos apstiprinātu,” teikts NHL oficiālajā paziņojumā.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!

Iepriekš ziņojām, ka NHL komanda Tampabejas “Lightning” uz izmeklēšanas laiku diskvalificējusi aizsargu Īanu Koulu, kurš apsūdzēts seksuāla rakstura noziegumos pret nepilngadīgu meiteni.

“Izmeklēšanā tika iekļautas divas atsevišķas intervijas ar Koula kungu, kā arī tika intervēts NHL klubu personāls un citas personas ar iespējami nepieciešamu ienformāciju. Tāpat, izmeklēšanā iekļāvām detalizētu sociālo mediju, publisku datu, tiesas protokolu un policijas informācijas pārskatu. Pēc vairākiem centieniem sazināties ar anonīmo avotu, mums tas neizdevās. Tādējādi, uzskatām, ka šī lieta ir slēgta,” pavēstījusi līga.

NHL spēlētāju asociācija (NHLPA) nav apmierināta, kā Tampabejas klubs rīkojās šajā gadījumā, uzsverot, ka faktos neatbalstītas anonīmas apsūdzības nav pamats diskvalifikācijai.

Tampabejas komanda aizsargu uz izmeklēšanas laiku diskvalificēja, bet Kouls gan turpināja saņemt algu līdz izmeklēšanas noslēgumam.

Aizvadītajā sezonā Kouls Karolīnas “Hurricanes” rindās aizvadīja 75 spēles un guva divus vārtus, kā arī atdeva 17 rezultatīvas piespēles. Izslēgšanas spēlēs aizsargam 14 mačos vārti un piespēle.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  SPORTA IEPAZĪŠANĀS BONUSS LĪDZ 165€ BEZMAKSAS LIKMĒS
 • 5/5
  Bonuss
  3 X 100% BEZRISKA LIKMES
 • 5/5
  Bonuss
  75€ BONUSA LIKME
Komentāri (0)