NHL oficiāli apstiprina došanos uz nākamajām divām Olimpiskajām spēlēm

Nacionālā hokeja līga (NHL) oficiāli apstiprinājusi došanos uz 2026. un 2030. gada Olimpiskajām spēlēm, vēstīts līgas mājaslapā.

2026. gada Olimpiskās spēles notiks Itālijas pilsētās Milānā un Kortīnā d’Ampeco, taču 2030. gada Olimpisko spēļu mājinieci noskaidros šogad Parīzes vasaras Olimpisko spēļu laikā.

NHL hokejisti Olimpiskajās spēlēs pēdējo reizi piedalījās 2014. gadā Sočos, Krievijā. Hokejisti no NHL piedalījās visās Olimpiādēs no 1998. līdz 2014. gadam.

“Esam priecīgi paziņot, ka pēc ilgām sarunām ar līgas spēlētāju asociāciju (NHLPA) un Starptautisko Hokeja federāciju (IIHF), esam nonākuši pie kopīgā lēmuma un varam apstiprināt, ka NHL hokejisti spēlēs 2026. un 2030. gada Olimpiskajās spēlēs,” saka NHL komisārs Gerijs Betmens.

“Šis lēmums ir pagrieziena punkts hokejam globālā līmenī un iezīmē NHL spēlētāju lielo atgriešanos Olimpiskajās spēlēs. IIHF spēja sapulcināt visas saistītās un ieinteresētās personas pie viena galda, lai rastu ilgstošu un ilgtspējīgu vienprātību. IIHF, kā galvenie hokeja fani, ir sajūsmā par šo panākto vienošanos. Gaidam ar nepacietību tuvākās Olimpiskās spēles,” vēsta IIHF prezidents Liks Tardifs.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)