SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

NHL nākamsezon atteiksies no praida krekliem

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komisārs Gerijs Betmens intervijā ar “Sportsnet.ca” paziņoja, ka nākamsezon klubi pirmsspēles iesildīšanās laikā nevarēs mainīt kreklus.

“Esmu ieteicis klubiem, ka būtu labāk, ka tie pirmsspēles treniņu laikā nemainītu kreklus, jo tas ir sācis novērst uzmanību no vienībām, kas jau tā rīko vairākus īpašus vakarus dažādām grupām vai iniciatīvām. Šādi mēs noturēsim uzmanību uz hokeju un šiem komandu veidotajiem pasākumiem. Praida vakari paliek, tāpat, kā citas klubu iniciatīvas. Vienīgās izmaiņas būs tajā, ka spēlētājiem nebūs jāmaina kreklus iesildīšanās laikā. Krekli nekur nepazudīs, turpināsim tos pārdot līdzjutējiem,” ziņoja Betmens.

Iepriekšējās sezonās NHL komandas pirmsspēles iesildīšanās laikā vilkuši, piemēram, kamuflāžas krāsas kreklus, paužot atbalstu kritušo karavīru piemiņai, vai arī rozā krāsas kreklus, paužot atbalstu vēža slimniekiem.

Īpašu uzmanību gan pievērsa tā saucamie praida krekli. Pagājušosezon vairāki hokejisti atteicās vilkt šos kreklus un izlaida pirmsspēles iesildīšanos, kas izraisīja plašu ažiotāžu sociālajos tīklos, faniem gan atbalstot, gan nosodot šos spēlētājus.

Vieliekāko ažiotāžu izraisīja jaunā Kolumbusas “Blue Jackets” aizsarga Ivana Provorova, kurš tobrīd pārstāvēja Filadelfijas “Flyers” klubu, atteikums piedalīties pirmsspēles treniņā, jo hokejists reliģisku iemeslu dēļ atteicās vilkt varavīksnes krāsas kreklu.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: sportsnet.ca

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)