SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

NHL gatavojas krietni pacelt algu griestus

Nacionālā hokeja līga (NHL) gatavojas tuvākajās sezonās krietni pacelt algu griestus, vislielāko pieaugumu plānojot pēc divām sezonām, ziņo apskatnieks Eliots Frīdmans portālā “Sportsnet.ca“.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

NHL komisāra vietnieks Bils Deilijs ziņojis, ka krietns pieaugums noteikti būs redzams trīs sezonu laikā. Visdrīzāk gan algu griestus NHL pacels par vairākiem miljoniem dolāru jau pēc divām sezonām.

Šobrīd NHL algu griesti ir 82,5 miljoni ASV dolāru, bet nākamsezon plānots griestus palielināt par vēl vienu miljonu. 2024./2025. gadā komandām varētu būt pieejami 87,5-88 miljoni ASV dolāru, bet vēl sezonu vēlāk – 92 miljoni.

NHL algu griesti šosezon tika pacelti par vienu miljonu dolāru. Algu griesti pirmo reizi pieredzēja pieaugumu kopš 2019./2020. sezonas, kad tie tika iesaldēti Covid-19 izraisīto finansiālo zaudējumu dēļ. Iepriekš algu griesti tika pacelti katru sezonu no 2013. gada.

Algu griestu pacēlums ne tikai palīdzēs NHL ģenerālmenedžeriem labāk plānot nākotnei, bet arī ļaus hokejistiem pelnīt lielākas summas. Vairāki klubi nesen parakstījuši naudīgus līgumus ar hokejistiem, ieskaitot Kolorado “Avalanche” astoņu gadu līgumu ar Neitanu Makinonu par 12,6 miljoniem dolāru sezonā. Tā šobrīd ir lielākā alga NHL.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sportsnet.ca

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)