SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

NHL fani šokā par apstākļiem jaunajā “Coyotes” arēnā (VIDEO)

Medijos parādījies video no Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Arizonas “Coyotes” jaunās arēnas ģērbtuvēm, kas uzbūvētas uz blakus esoša ledus laukuma un neatbilstot NHL standartiem.

Arizonas “Coyotes” šosezon spēlēs Arizonas Štata Universitātes (ASU) komandas arēnā ar 5000 sēdvietām. Ledus laukuma centrā šosezon būs ne tikai “Coyotes” logo, bet arī ASU vienības emblēma. Tagad medijos parādījies video ar pagaidu ģērbtuvju būvniecību, kas nav īpaši glaimojošs.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Ģērbtuves tiek izbūvētas uz blakus esošā treniņlaukuma. Tas gan ir pagaidu risinājums un tikai četrām komandām nāksies izjust šos apstākļus, jo jau tiek strādāts pie iepriekšējo ģērbtuvju renovācijas.

Fani gan nebija apmierināti ar šo situāciju – komentāros zem video populārākais viedoklis ir, ka Arizonas komandai nebūtu jāspēlē NHL un, ka komandu vajadzētu pārvietot uz pilsētu, kas spējīga atbalstīt franšīzi. Visās NHL arēnās, izņemot Arizonā, ir vismaz 15 000 skatītāju vietu.

ASU arēna arī ir pagaidu risinājums, līdz tiks izbūvēta jaunā arēna Tempes pilsētā. Iepriekš “Coyotes” kavēto maksājumu dēļ tika izmesta no “Gila River” arēnas Glendeilā un vienošanās par jaunās arēnas kostrukciju pat nav panākta līdz galam.

Arizonas “Coyotes” jau vairākus gadus ir viena no nestabilākajām franšīzēm NHL. Komanda vairākkārt mainījusi arēnas un pēdējās sezonās piedzīvojusi nopietnas finansiālās problēmas.

Arizonas “Coyotes” šosezon sešās spēlēs nopelnījuši četrus punktus un ierindojas 13. vietā Rietumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Twitter

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)