Nesen atlaistais “Bruins” treneris pievienojies Vegasas “Golden Knights”

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Vegasas “Golden Knights” savā mājaslapā paziņojis, ka par komandas galveno treneri nozīmēts ilggadējais Bostonas “Bruins” speciālists Brūss Kesidijs.

Kesidijs būs trešais galvenais treneris “Golden Knights” īsajā vēsturē. Pirmais komandas treneris Žerārs Gallants tika atlaists 2020. gadā vien pēc dažām neveiksmīgām spēlēm, bet Pīters Debūrs, kurš stājās viņa vietā, tika atlaists pēc aizvadītās sezonas, jo komanda neiekļuva izslēgšanas spēlēs.

2020. gadā “Bruins” treneris ieguva Džeka Ādamsa trofeju, kas tiek piešķirta NHL labākajam trenerim. Brūsa Kesidija vadībā Bostonas klubs vienmēr spēlēja izslēgšanas spēlēs un 2019. gadā aizkļuva līdz Stenlija kausa finālam, piekāpjoties Sentluisas “Blues” ar rezultātu 3-4.

Vegasas klubs debitēja NHL 2018. gadā, iekļūstot Stenlija kausa finālā, piekāpjoties Vašingtonas “Capitals” ar rezultātu 1-4. “Golden Knights” aizvadītajās sezonās pievienojušies vairāki vadošie NHL spēlētāji un komanda gatavojas vēlreiz cīnīties par Stenlija kausu.

“Esam apmierināti, ka Brūss pievienosies mūsu komandai. Viņa panākumi Bostonā aizvadītajos sešos gados ir patiešām iespaidīgi. Kesidija komandām ir skaidra identitāte, tās ir labākās komandas gan vārtu gūšanas, gan aizsardzības aspektos, kā arī ar labu vairākumu un mazākumu. Šis ir īstais treneris mūsu komandai,” Kesidija pievienošanos komentēja “Golden Knights” ģenerālmenedžeris Kellijs Makkrimons.

Vegasas “Golden Knights” šajā sezonā pirmo reizi komandas vēsturē neiekļuva izslēgšanas spēlēs, 82 spēlēs nopelnot 94 punktus un paliekot devītajā vietā Rietumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Vegasas "Golden Knights"

Komentāri (0)