Mūžībā devies Kalgari “Flames” ģenerālmenedžera asistents

42 gadu vecumā mūžībā devies Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kalgari “Flames” ģenerālmenedžera asistents Kriss Snovs, vēstīts kluba oficiālajā mājaslapā.

Snovs pēdējos gadus cīnījās ar Amiotrofo laterālo sklerozi, jeb ALS. Snova sieva Kelsija 27. septembrī paziņoja, ka viņš cietis no infarkta, kā rezultātā viņa smadzenes nav saņēmušas pietiekami daudz skābekļa.

Ārsti noskaidroja, ka viņš no komas vairs nepamodīsies. Snovs līdz vakrdienai mākslīgi tika uzturēts pie dzīvības, lai būtu iespējams ziedot viņa orgānus – pēdējais labais darbs, ko viņš paveica savā dzīvē.

“Kriss bija mans draugs. Viņš mums iemācīja ļoti daudz, kad cīnījās ar ALS drosmīgi, ar pozitīvu un cerīgu mentalitāti. Kriss nekad nesūdzējās pat savos sliktākajos brīžos, lai gan tādu varēja būt daudz. Viņš turpināja darīt savu darbu līdz pašiem augstākajiem standartiem.

Mēs nekad nespēsim aizvietot Krisu, mums vienkārši jāpiemin viņu ar to pašu kaisli, ko viņš mums deva katru savas dzīves dienu,” izteicās Kalgari “Flames” ģenerālmenedžeris Kregs Konrojs.

No 2006. līdz 2010. gadam Snovs strādāja par Minesotas “Wild” hokeja operāciju direktoru, bet no 2010. līdz 2020. gadam viņš bija “Flames” analītiķis. No 2020. gada līdz pat pēdējiem dzīves mirkļiem speciālists pildīja Kalgari kluba ģenerālmenedžera asistenta pienākumus.

“Hokejazinas.com” izsaka līdzjūtību Krisa Snova ģimenei, draugiem un kolēģiem.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Kalgari "Flames"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)