SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Mūžībā devies ilggadējais “Blackhawks” īpašnieks

Mūžībā devies Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Čikāgas “Blackhawks” īpašnieks Rokijs Vircs, vēstīts kluba oficiālajā mājaslapā.

Rokijs Vircs kļuva par “Blackhawks” īpašnieku 2007. gadā, kad mira viņa tēvs Bils Vircs, kura īpašumā klubs bija no 1966. līdz 2007. gadam. Vērts pieminēt, ka ģimenes īpašumā klubs atrodas kopš 1954. gada, kad to iegādājās Rokija vectēvs Artūrs Vircs.

“Blackhawks” Rokija Virca vadībā 2010., 2013. un 2015. gadā izcīnīja Stenlija kausu, taču neizpalika arī bez skandāliem – pēdējos gados atklātībā nonāca 2010. gadā notikušais seksuālās vardarbības skandāls, kuru komandas vadība slēpa, kā rezultātā darbu zaudēja ģenerālmenedžeris Stens Boumens un vairāki citi kluba darbinieki.

Izmeklēšanas rezultātā atklātībā nonāca Čikāgas vienības spēlētāja Kaila Bīča liecība, ka bijušais komandas video treneris Bredlijs Oldričs uzaicinājis šo spēlētāju uz savu dzīvokli pārskatīt spēles video ierakstus. Vēlāk treneris, iespējams, piespiedis spēlētāju iesaistīties nevēlamās seksuāla rakstura darbībās, draudot, ka spēlētājs vairs nekad nespēlēs NHL. Līga par šī incidenta slēpšanu piespieda “Blackhawks” izmaksāt soda naudu divu miljonu ASV dolāru apmērā.

Jāpiemin, ka vēlāk tika noskaidrots, ka Rokijs Vircs nezināja par šo situāciju, kā arī “Blackhawks” un Bīčs vienojās par atlīdzības izmaksu.

Par jauno īpašnieku kļuvis Rokija dēls Denijs Vircs, kurš pēdējās četras sezonas pildījis kluba izpilddirektora pienākumus.

“Blackhawks” aizvadītajā sezonā 82 spēlēs nopelnīja 59 punktus un ierindojās priekšpēdējā, 15. pozīcijā Rietumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Čikāgas "Blackhawks"

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)