Mūžībā devies 21 gadu vecais hokejists Amirovs

Hokeja aģents Dens Milstīns paziņojis, ka pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies 21 gadu vecais Krievijas uzbrucējs Rodions Amirovs.

Pirms diviem gadiem Amirovam tika konstatēts smadzeņu vēzis, taču spēlētājs turpināja hokejista karjeru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Ufas “Salavat Yulajev”.

Uzbrucēju 2020. gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) drafta pirmajā kārtā izvēlējās Toronto “Maple Leafs” komanda ar kopējo 15. numuru.

“Kopš brīža, kad viņš saņēma vēsti par slimību, viņš nevēlējās runāt par negatīvo un bija apņēmības pilns izbaudīt katru dienu, dodoties cīņā ar to pašu pozitīvo attieksmi, ko rādīja savā hokejista karjerā. Mēs vienmēr atcerēsimies viņa drosmi, kaisli, gribasspēku un smaidu, visas viņa labās īpašības. Mēs vēlamies teikt paldies ārstiem, kā arī Toronto “Maple Leafs” un Ufas “Salavat Yulajev”. Abas komandas darīja visu iespējamo, lai palīdzētu Rodionam un viņa ģimenei. Mēs vēlamies teikt paldies hokeja faniem no visas pasaules, kuri Rodionu atbalstīja ar laba vēlējumiem pēdējo divu gadu laikā, tie Amirovu ģimenei nozīmēja ļoti daudz,” paziņoja Milstīns.

Pēdējo reizi hokejists uz ledus kāpa 2021./2022. gada sezonā, Ufas “Salavat Yulajev” rindās aizvadot desmit spēles, kurās guva vienus vārtus un atdeva divas piespēles.

Augstākās hokeja līgas (VHL) kluba Ņeftehamskas “Toros” kreklā uzbrucējs aizvadīja trīs cīņas, punktus negūstot.

“Hokejazinas.com” izsaka līdzjūtību Rodiona Amirova ģimenei, draugiem un līdzjutējiem.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Twitter

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)