Merzļikins un “Blue Jackets” izlaiž piecu vārtu pārsvaru, bet uzvar papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda mājās ar rezultatu 6:5 (2:0, 3:0, 0:5, 1:0) papildlaikā apspēlēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

“Blue Jackets” labā divi vārti un piespēle Kentam Džonsonam, vārti un piespēle Jegoram Činakovam un Džastinam Denfortam, divas piespēles Zekam Verenskim, Dāvidam Jiričekam un Ivanam Provorovam, bet precīzs metiens Patrikam Lainem un Džonijam Gudro.

“Maple Leafs” labā divi vārti un piespēle Ostonam Metjūzam, vārti un divas piespēles Mičam Mārneram, vārti un piespēle Viljamam Nīlanderam, divas piespēles kapteinim Džonam Tavaresam, bet vārtu guvums Džeikam Makkeibam.

“Blue Jackets” pirmajās divās trešdaļās guva piecus vārtus. “Maple Leafs” atspēlēšanos sāka jau trešā perioda 38. sekundē, bet ceturtos un piektos vārtus pašā trešdaļas izskaņā ar 30 sekunžu atstarpi guva Ostons Metjūzs.

Pēdējo vārdu gan šajā spēlē teica “Blue Jackets”, papildlaikā uzvaras vārtus gūstot Kentam Džonsonam.

Elvis Merzļikins šajā mačā atvairīja 43 no 38 “Maple Leafs” metieniem, bet Iļja Samsonovs tika galā ar 29 no 35 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 20 spēlēs atvairījis 90,9% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,19 vārtus.

Ar 25 punktiem 31 mačā “Blue Jackets” atrodas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Austrumu konferencē, bet “Maple Leafs” ar 36 punktiem 27 cīņās ierindojas trešajā vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 17. decembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Ņūdžersijas “Devils” komandu.