Merzļikins un “Blue Jackets” divreiz izlaiž pārsvaru zaudējumā “Canadiens” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda mājās ar rezultatu 2:4 (0:0, 2:2, 0:2) piekāpās Monreālas “Canadiens” vienībai.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Patriks Laine atklāja mača rezultātu. Alekss Ņūhuks astotajā minūtē gan panāca neizšķirtu.

Desmitajā minūtē Jegors Činakovs vēlreiz izvirzīja vadībā Kolumbusas vienību, taču 15. minūtē Kouls Kofīlds izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 18. minūtē Joels Armia pirmo reizi mačā deva priekšrocību “Canadiens”, bet nepilnu minūti pirms spēles beigām Gustavs Lindstrems pielika punktu cīņai ar precīzu metienu tukšos “Blue Jackets” vārtos.

Elvis Merzļikins šajā mačā atvairīja 27 no 30 “Canadiens” metieniem, bet Semjuels Montembo tika galā ar 26 no 28 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 17 spēlēs atvairījis 90,7% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,11 vārtus.

Ar 18 punktiem 24 mačos “Blue Jackets” atrodas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Austrumu konferencē, bet “Canadiens” ar 22 punktiem 22 cīņās ierindojas 12. vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 2. decembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Otavas “Senators” komandu.