Merzļikins rezervē, Verenskis atgriežas pēc traumas, “Blue Jackets” svin uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) mājās uzvarēja Kalgari “Flames” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Šons Kuralijs atklāja mača rezultātu.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Džastins Denforts dubultoja mājinieku pārsvaru, bet 11. minūtē Eliass Lindholms mazākumā vienus vārtus atguva.

Zeks Verenskis 18. minūtē pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos “Flames” vārtos. Jāpiemin, ka aizsargs, kurš traumas dēļ nebija spēlējis kopš sezonas atklāšanas spēles, šajā cīņā izcēlās arī ar piespēli. Pagājušosezon viņš savainojuma dēļ piedalījās vien 13 mačos.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Spensers Mārtins apstādināja 36 no 37 “Flames” raidījumiem, bet Jakubs Markstrems tika galā ar 26 no 28 “Blue Jackets” metieniem.

“Blue Jackets” ar četriem punktiem četrās spēlēs atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet “Flames” ar pieciem punktiem piecās cīņās ierindojas piektajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 22. oktobrī viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Minesotas “Wild” klubu.