Merzļikins rezervē, Silindžeram Hat-trick, “Wild” vārtsargs Flerī izcīna 551. uzvaru karjerā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesos ar rezultatu 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Minesotas “Wild” vienībai.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Kouls Silindžers atklāja mača rezultātu, bet 15. minūtē Metjū Boldijs vairākumā panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 17. sekundē Kouls Silindžers vēlreiz izvirzīja vadībā “Blue Jackets”, taču Metjū Boldijs 11. minūtē vairākumā atkal izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Silindžers izmantoja Kolumbusas vienības skaitlisko pārsvaru un noformēja Hat-trick, bet minūti un 32 sekundes pirms pamatlaika beigām Markuss Johansons panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaika ceturtajā minūtē Marko Rossi izrāva uzvaru Minesotas klubam.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Daņīls Tarasovs atvairīja 33 no 37 “Wild” metieniem, bet Marks Andrē Flerī tika galā ar 25 no 28 “Blue Jackets” raidījumiem.

Jāpiemin, ka šī bija Flerī 551. uzvara NHL karjerā, kas ir dalīti otrais labākais rezultāts NHL karjerā. Tikpat daudz uzvaru karjerā izcīnījis arī leģendārais Patriks Ruā. Līgas rekords karjeras ietvaros ir 691 panākums un tas pieder Martinam Brodēram.

Merzļikins šosezon 23 spēlēs atvairījis 90,7% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,25 vārtus.

“Wild” ar 38 punktiem 38 spēlēs atrodas 13. vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Blue Jackets” ar 35 punktiem 41 cīņā ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju Austrumu konferencē.