Merzļikins rezervē, Korpisalo lielisks “Blue Jackets” uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) mājās uzvarēja Vinipegas “Jets” vienību.

Divas sekundes pirms pirmā perioda noslēguma “Jets” uzbrucējs Kails Konors vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē Patriks Laine vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Kents Džonsons jau izvirzīja vadībā “Blue Jackets”, bet trīs sekundes pirms pamatlaika noslēguma Kolumbusas komandas kapteinis Būns Dženers ieraidīja ripu tukšos pretinieku vārtos.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Jonass Korpisalo atvairīja 37 no 38 “Jets” metieniem, bet Dāvids Ritīčs tika galā ar 21 no 23 “Blue Jackets” raidījumiem.

Šosezon Merzļikins 23 spēlēs ticis galā ar 87,3% pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā ielaidis 4,28 vārtus.

“Blue Jackets” ar 38 punktiem 55 spēlēs atrodas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē, bet “Jets” ar 69 punktiem 55 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Merzļikina vienībai 19. februārī viesos plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Dalasas “Stars” komandu.