Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” zaudējums papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” mājās ar rezultātu 3:4 (0:0, 2:2, 1:1, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās Ņujorkas “Islanders” vienībai.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Kouls Silindžers vairākumā atklāja mača rezultātu. Broks Nelsons astotajā minūtē panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Emīls Bemstrems vēlreiz izvirzīja vadībā “Blue Jackets”, taču Broks Nelsons 45 sekundes pirms perioda beigām izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Markuss Bjorks atkal deva priekšrocību Kolumbusas klubam, taču Skots Meifīlds 13. minūtē atkal panāca izlīdzinājumu.

Zeks Parizē papildlaikā izrāva uzvaru Ņujorkas “Islanders” vienībai.

Jonass Korpisalo atvairīja 42 no 46 “Islanders” metieniem, bet Iļja Sorokins tika galā ar 26 no 29 “Blue Jackets” raidījumiem.

Šosezon astoņos mačos Merzļikins ticis galā ar 86,3% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 4,82 vārtus.

Kolumbusas klubs šosezon 14 spēlēs nopelnījis deviņus punktus un atrodas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs “Blue Jackets” 16. novembrī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika viesos pret Filadelfijas “Flyers”.