Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” zaudē sesto spēli pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 2:3 (0:0, 2:2, 0:1) viesos piekāpās Pitsburgas “Penguins” vienībai.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Metjū Olivjē atklāja spēles rezultātu. Desmitajā minūtē vairākumā Jevgēņijs Malkins izlīdzināja rezultātu.

14. minūtē Kouls Silindžers vēlreiz izvirzīja vadībā Kolumbusas vienību, taču 17. minūtē Jevgēņijs Malkins atkal realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca neizšķirtu rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 35. sekundē Drū O’Konors jau deva priekšrocību Pitsburgas komandai, ko mājiniekiem arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Daņīls Tarasovs atvairīja 33 no 36 “Penguins” metieniem, bet Alekss Nedeljkovičs tika galā ar 17 no 19 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 40 spēlēs izcīnījis 12 uzvaras, atvairījis 89,7% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,47 vārtus.

“Blue Jackets” ar 58 punktiem 73 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Penguins” ar 65 punktiem 72 spēlēs atrodas 13. vietā Rietumu konferencē.

Šis bija Kolumbusas vienības sestais zaudējums pēc kārtas un devītā neveiksme pēdējās desmit spēlēs.

Nākamo maču Merzļikina komanda aizvadīs 31. martā plkst. 1:00 pēc Latvijas laika mājās pret Pitsburgas “Penguins” klubu.