Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” nespēj atspēlēties un zaudē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 2:5 (2:3, 0:1, 0:1) mājās piekāpās Tampabejas “Lightning” vienībai.

Pirmā perioda trešajā minūtē Kolumbusas komandas uzbrucējs Džonijs Gudro atklāja mača rezultātu, bet 15. minūtē “Lightning” veterāns Korijs Perijs vairākumā panāca izlīdzinājumu. “Lightning” kapteinis Stīvens Stemkoss nepilnu minūti vēlāk jau vadībā izvirzīja viesus.

Gustavs Nīkvists 34 sekundes pēc Stemkosa vārtu guvuma izlīdzināja mača rezultātu, bet Ross Koltons minūti pirms perioda beigām vēlreiz vadībā izvirzīja Tampabejas klubu.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Kels Fūts dubultoja viesu pārsvaru, bet trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Stemkoss ar saviem otrajiem vārtiem spēlē palielināja “Lightning” pārsvaru līdz trim ripām. “Blue Jackets” atspēlēties neizdevās un komanda piedzīvoja zaudējumu.

Daniils Tarasovs atvairīja 34 no 39 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 26 no 28 “Blue Jackets” raidījumiem.

Nākamais mačs Merzļikina komandai šonakt plkst. 3:00 pēc Latvijas laika viesos pret Sentluisas “Blues” vienību.