Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” mājās piekāpjas “Hurricanes” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 2:4 (0:0, 1:3, 1:1) mājās piekāpās Karolīnas “Hurricanes” vienībai.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 53. sekundē “Hurricanes” uzbrucējs Teivo Tereveinens atklāja mača rezultātu. Sebastians Aho devītajā minūtē dubultoja pārsvaru.

Kouls Silindžers desmitajā minūtē vienus vārtus atguva, taču 17. minūtē Breidijs Šejs atjaunoja “Hurricanes” divu vārtu priekšrocību.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Aleksandrs Nīlanders vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr Sets Džārviss 15 sekundes pirms pamatlaika beigām pielika punktu spēlei, ieraidot ripu tukšos “Blue Jackets” vārtos.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Daņīls Tarasovs atvairīja 28 no 31 “Hurricanes” metiena, bet Spensers Mārtins tika galā ar 20 no 22 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 34 spēlēs izcīnījis 11 uzvaras, atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,25 vārtus.

“Blue Jackets” ar 48 punktiem 59 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Hurricanes” ar 78 punktiem 60 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamo maču Merzļikina vienība aizvadīs 3. martā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika viesos pret Čikāgas “Blackhawks” klubu.