Merzļikins pēc Tarasova neveiksmīgā snieguma dodas laukumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 3:6 (0:2, 0:2, 3:2) mājās piekāpās Arizonas “Coyotes” vienībai.

Pirmā perioda desmitajā minūtē Šeins Gostisbērs atklāja mača rezultātu “Coyotes” labā, bet Zeks Kasians 16. minūtē dubultoja pārsvaru.

Gostisbērs otrās trešdaļas astotajā minūtē palielināja “Coyotes” priekšrocību līdz trim ripām, bet 16. minūtē Dilana Gentera vārti vairākumā lika “Blue Jackets” treneriem nomainīt vāji spēlējošo Daniilu Tarasovu un laukumā sūtīt Elvi Merzļikinu.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Džeks Makbeins guva piektos Arizonas kluba vārtus šajā mačā. Septītajā minūtē Džonijs Gudro guva pirmos “Blue Jackets” vārtus šajā spēlē, bet Kents Džonsons 18. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām.

20 sekundes pirms mača beigām Losons Krauss gan spēja raidīt ripu tukšos “Blue Jackets” vārtos. Endrū Pīks deviņas sekundes pirms beigām guva vārtus “Blue Jackets”  labā, bet tas jau bija par vēlu.

Elvis Merzļikins devās laukumā otrā perioda izskaņā un tika galā ar četriem no pieciem “Coyotes” metieniem. Tarasovs šajā mačā atvairīja astoņus no 12 “Coyotes” raidījumiem, bet Konors Ingrams tika galā ar 30 no 33 “Blue Jackets” metieniem.

Šosezon četros mačos Merzļikins ticis galā ar 86,4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 4,19 vārtus.

Kolumbusas klubs šosezon astoņās spēlēs nopelnījis sešus punktus un atrodas priekšpēdējā, 15. vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs “Blue Jackets” 29. oktobrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Bostonas “Bruins”.