Merzļikins otrajā periodā ielaiž četrus vārtus, “Blue Jackets” zaudē “Devils” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” komanda mājās ar rezultatu 1:4 (1:0, 0:4, 0:0) piekāpās Ņūdžersijas “Devils” vienībai.

Pirmā perioda piektajā minūtē mača rezultātu atklāja “Blue Jackets” uzbrucējs Kouls Silindžers, taču otrās trešdaļas 28. sekundē Džons Marino izlīdzināja rezultātu.

Devītajā minūtē Aleksandrs Holcs jau izvirzīja vadībā “Devils”, bet viesu kapteinis Niko Hišīrs 14. minūtē dubultoja pārsvaru.

Minūti un 12 sekundes pēc Hišīra vārtiem Neitans Bastians panāca rezultātu 4:1 Ņūdžersijas kluba labā, ko tam arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Elvis Merzļikins atvairīja 28 no 32 “Devils” metieniem, bet Vīteks Vanečeks tika galā ar 30 no 34 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 25 spēlēs atvairījis 90,5% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,26 vārtus.

“Devils” ar 49 punktiem 43 spēlēs atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē, bet “Blue Jackets” ar 37 punktiem 45 cīņās ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamo maču Merzļikina vienība aizvadīs 24. janvārī plkst. 4:00 pēc Latvijas laika viesos pret Edmontonas “Oilers” klubu.