Merzļikins nospēlē tikai divus periodus, “Blue Jackets” uzveic “Rangers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 5:3 (2:1, 2:0, 1:2) mājās uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Jau pirmā perioda 50. sekundē “Rangers” aizsargs Ēriks Gustavsons atklāja mača rezultātu.

10. minūtē “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers izlīdzināja rezultātu, bet 18. minūtē Dženers izvirzīja vadībā Kolumbusas vienību.

Vērts pieminēt, ka pirmajā periodā netika ieskaitīti trīs vārti – divus precīzus metienus trenera pieprasījuma dēļ neieskaitīja “Rangers” klubam, bet pēc video caurskates vienu vārtu guvumu neieskaitīja arī “Blue Jackets” komandai.

Otrās trešdaļas 13. minūtē “Blue Jackets” kapteinis noformēja Hat-trick, bet Dāvids Jiričeks 14. minūtē palielināja mājinieku pārsvaru līdz trim ripām.

Trešo mača nogriezni Kolumbusas vārtos sāka Spensers Mārtins. Merzļikins spēli pameta slimības dēļ.

Vils Kujlijs 11. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām, bet Džastins Denforts 16. minūtē guva piektos “Blue Jackets” vārtus.

Lai gan Kriss Kraiders 36 sekundes pirms pamatlaika beigām vairākumā pārspēja Mārtinu, atspēlēties bija par vēlu un Kolumbusas “Blue Jackets” svinēja uzvaru.

Elvis Merzļikins pirms nomaiņas tika galā ar 24 no 25 “Rangers” metieniem, bet Spensers Mārtins apstādināja 15 no 17 atlikušajiem raidījumiem. Igors Šestjorkins tika galā ar 16 no 21 “Blue Jackets” metiena.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 17. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Detroitas “Red Wings” klubu.