Merzļikins neveiksmīgā spēlē atkārto savu antirekordu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” cieta sagrāvi spēlē pret Ņūdžersijas “Devils” ar 1:7 (0:1, 1:3, 0:3).

“Blue Jackets” vārtus sargāja Elvis Merzļikins, tiekot galā ar 46 no 53 metieniem. Latvijas izlases vārtsargam šī ir trešā reize NHL karjerā, kad viņš ielaiž septiņus vārtus – NHL debijā pret Pitsburgas “Penguins” un 2021./22. gada sezonā pret Floridas “Panthers”.

Pirmās trešdaļas izskaņā Fabians Zeterlunds atklāja mača rezultātu. Otrās trešdaļas sākumā Niko Hišīrs un Raiens Grīvss panāca 3:0 “Devils” labā. Divas minūtes vēlāk Jegors Činahovs spēja vienus vārtus atgūt. Taču 12 sekundes līdz beigām Džons Marino ieraidīja ceturto ripu Merzļikina vārtos.

Trešajā periodā “Devils” turpināja pazemot Merzļikinu, gūstot vēl trīs vārtus. No sākuma atzīmējās šveicietis Jonass Zīgenthālers, pēc tam Jespers Brats panāca 6:1, un 15. minūtē Mails Vūds skaistā veidā uzstādīja mača gala rezultātu.

Šīs sezonas sākums Merzļikinam nav izdevies. Aizvadītajās septiņās spēlēs latvietis atvairījis 86,4% metienu, ielaižot vidēji 4,75 ripas spēlē.

Nākamos mačus “Blue Jackets” aizvadīs “NHL Global Series” ietvaros 4. un 5. oktobrī Somijā pret Kolorado “Avalanche”.