Merzļikins lielisks, “Blue Jackets” atspēlējas un uzvar

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) mājās uzveica Vašingtonas “Capitals” vienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē Aleksejs Protass iemeta pirmo ripu Merzļikina sargātajos vārtos. Tie gan bija vienīgie vārti, ko Merzļikins ielaida šajā cīņā.

Pirmās trešdaļas 13. minūtē Kārsons Maiers panāca izlīdzinājumu.

Otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Jegors Činakovs jau vadībā izvirzīja “Blue Jackets”. Pārsvaru izdevās noturēt līdz beigām un Kolumbusas vienība svinēja uzvaru.

Elvis Merzļikins šajā mačā atvairīja 34 no 35 “Capitals” metieniem un tika atzīts par mača pirmo zvaigzni, bet Čārlijs Lindgrens tika galā ar 18 no 20 “Blue Jackets” raidījumiem.

Regulāro sezonu Kolumbusas “Blue Jackets” sāks viesos 13. oktobrī pret Karolīnas “Hurricanes” plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.