Merzļikins izcīna uzvaru pārbaudes spēlē

Aizvadītajā naktī Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 4:2 pārspēja Detroitas “Red Wings”.

Elvis Merzļikins atvairīja 20 no 22 pretinieku metieniem komandas ceturtajā uzvarā šajā pirmssezonas pārbaudes maču ciklā.

Pirmajā periodā rezultātu “Blue Jackets” labā atklāja Olivers Bjorkstrands, gūstot vārtus vairākumā. Tikai 3 minūtes vēlāk vairākumā vārtus guva arī Zeks Verenskis.

Trešā perioda sākumā “Red Wings” ātri guva divus vārtus, to paveica Railijs Bārbers un Daniels Renufs, tomēr nepilnu minūti pēc Renufa vārtu guvuma, pārsvaru “Blue Jackets” klubam atjaunoja Jakubs Vorāčeks. Vēl vienu reizi “Red Wings” vārtsargu Nedelkoviču pārspēja Patriks Laine, kurš neierastā veidā guva skaistus vārtus vairākumā.

Kolumbusas vienība pa pretinieku vārtiem izdarīja 37 metienus un realizēja 3 no 4 skaitliskajiem vairākumiem. “Blue Jackets” šajā pārbaudes spēļu ciklā atlicis aizvadīt vēl divas spēles. Sezonu Kolumbusas “Blue Jackets” sāks naktī uz 15. oktobri (plkst. 2:00 pēc Latvijas laika), savās mājās tiekoties ar Arizonas “Coyotes”.

Autors: hokejazinas.com Avots: Hokejaziņas.com