Merzļikins izcīna otro uzvaru sezonā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 5:3 (0:2, 1:1, 4:0) mājās izcīnīja uzvaru pār Nešvilas “Predators” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē Taners Ženo atklāja mača rezultātu “Predators” labā, bet 11. minūtē Raiens Džohansens dubultoja viesu pārsvaru.

Otrās trešdaļas 17. minūtē Džeiks Bīns vienus vārtus atguva, bet Jakovs Treņins 18. minūtē atjaunoja “Predators” divu vārtu priekšrocību.

Trešajā mača nogrieznī “Blue Jackets” guva četrus vārtus – jau 38 sekundes pēc perioda sākuma Džonijs Gudro samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, 13. minūtē Džastins Denforts panāca izlīdzinājumu, 19. minūtē Niks Blankenburgs jau vadībā izvirzīja Kolumbusas klubu, bet pēdējā minūtē tukšos vārtos punktu mačam pielika Džonijs Gudro.

Elvis Merzļikins atvairīja 23 no 26 “Predators” metieniem, bet Kevins Lankinens tika galā ar 37 no 41 “Blue Jackets” raidījuma.

Šosezon trīs mačos Merzļikins ticis galā ar 86,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,89 vārtus.

Kolumbusas klubs šosezon piecos mačos nopelnījis četrus punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē. Nākamais mačs “Blue Jackets” paredzēts 23. oktobrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas “Penguins” komandu.