Merzļikins ielaiž četrus vārtus un tiek nomainīts absolūtā “Blue Jackets” sagrāvē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” viesos piekāpās Floridas “Panthers” ar rezultātu 9:2 (4:0, 2:0, 3:2).

Merzļikina mocības sākās un beidzās jau pirmajā periodā. 46 sekundes pēc mača sākuma ar vārtu guvumu izcēlās Kārters Verheigī. Perioda trešajā minūtē vārtus guva Entonijs Duklērs, bet desmitajā minūtē Makenzijs Vīgars iemeta ripu Merzļikina vārtos, “Panthers” atrodoties mazākumā.

14. minūtē Kārters Verheigī guvs otros vārtus spēlē, panākot 4:0 “Panthers” labā, noslēdzot Merzļikina vakaru Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos. Viņa vietā vārtos stājās Jonass Korpisalo, kuram neveicās īpaši labāk.

Korpisalo mača gaitā ielaida vēl piecus vārtus. Makenzijam Vīgaram vārti un trīs piespēles, Āronam Ekbladam trīs piespēles, Kārteram Verheigī un Antonam Lundelam divi vārti “Panthers” labā. Vārti un piespēle Kolumbusas vienībā Gustavam Nikvistam

Merzļikins atvairīja 11 no 15 metieniem, bet Jonass Korpisalo – 31 no 36 metieniem. Sergejs Bobrovskis tika galā ar 28 no 30 “Blue Jackets” metieniem.

Šosezon 23 mačos Elvis atvairījis 90,7% metienu, vidēji ielaižot 3,20 vārtus. “Blue Jackets” šobrīd atrodas 10. pozīcijā Austrumu konferencē ar 35 punktiem 36 spēlēs. “Panthers” ar 5 punktiem 38 mačos atrodas pirmajā vietā NHL.