Merzļikins fantastisks “Blue Jackets” uzvarā

Elvja Merzļikina pārstāvētais Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Kolumbusas “Blue Jackets” mājas spēlē ar rezultātu 2:1 papildlaikā pieveica jaunāko NHL komandu Sietlas “Kraken”. Merzļikins atvairīja 19 no 20 pretinieku raidījumiem, izcīnot otro uzvaru sezonā.

Vienīgo reizi “Kraken” Merzļikina vārtus iekaroja 2. perioda vidū, kad bijušais Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera maiņas biedrs Pitsburgā Brendons Tanevs ar māņu manevru noguldīja Merzļikinu un šāva ripu zem vārtu pārliktņa.

Trešajā periodā “Blue Jackets” rezultātu gan spēja izlīdzināt, Ērikam Robinsonam savācot ripu pie pretinieku zilās līnijas, un, ar spēcīgu plaukstas metienu pārspējot Filipu Grubaueru.

Papildlaikā “Blue Jackets” uzvaru izrāva bijušais drafta 2. numurs Patriks Laine, kurš saspēlējās ar aizsargu Zeku Verenski, ieslidoja pretinieku zonā un precīzi raidīja ripu vārtos, nodrošinot Kolumbusas vienības uzvaru.

Nākamais mačs Merzļikina klubam izbraukumā pret Detroitas “Red Wings” naktī uz 20. oktobri, plkst. 2:30 pēc Latvijas laika.

Autors: hokejazinas.com Avots: Hokejaziņas.com