Merzļikins fantastisks, “Blue Jackets” nespēj izglābties mača beigās (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 2:4 (1:2, 0:0, 1:2) viesos piekāpās Filadelfijas “Flyers” vienībai.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Flyers” uzbrucējs Džoels Farabī atklāja spēles rezultātu, bet devītajā minūtē Džeiks Bīns panāca izlīdzinājumu. Treviss Koneknijs gan 13. minūtē atjaunoja viesu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 19. minūtē Kems Atkinsons ieraidīja ripu tukšos “Blue Jackets” vārtos.

Mājinieki gan nemeta plinti krūmos – Patriks Laine 44 sekundes pirms pamatlaika beigām samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču Treviss Koneknijs  vienu sekundes desmitdaļu pirms spēles beigām pielika punktu mačam, iemetot vēl vienu ripu tukšos “Blue Jackets” vārtos.

Elvis Merzļikins tika galā ar 33 no 35 “Flyers” metieniem, bet Kārters Hārts apstādināja 31 no 33 “Blue Jackets” raidījumiem.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 15. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Rangers” klubu.