Merzļikins atvaira 40 metienus, “Blue Jackets” sabrūk spēles beigās (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesos ar rezultatu 2:3 (0:0, 0:0, 2:3) piekāpās Karolīnas “Hurricanes” vienībai.

Ne pirmajā, ne otrajā periodā komandas vārtus neguva. Trešās trešdaļas 13. sekundē “Blue Jackets” uzbrucējs Kirils Marčenko atklāja mača rezultātu, bet Džonijs Gudro septītajā minūtē dubultoja pārsvaru.

11. minūtē Jesperi Kotkaniemi vienus vārtus atguva, taču 17. minūtē Breidijs Šejs izlīdzināja spēles rezultātu.

Nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām Andrejs Svečņikovs izvirzīja vadībā “Hurricanes”. Šo pārsvaru mājinieki arī noturēja līdz mača noslēgumam.

Elvis Merzļikins šajā mačā atvairīja 40 no 43 “Hurricanes” metieniem, bet Pjotrs Kočetkovs tika galā ar 21 no 23 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 16 spēlēs atvairījis 90,7% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,11 vārtus.

Ar 16 punktiem 22 mačos “Blue Jackets” atrodas pēdējā, 16. pozīcijā Austrumu konferencē, bet “Hurricanes” ar 24 punktiem 20 cīņās ierindojas sestajā vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 28. novembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Bostonas “Bruins” komandu.