Merzļikins atvaira 38 no 40 metieniem un apstādina Austrumu konferences līderus “Rangers” (VIDEO

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 4:2 (1:1, 3:1, 0:0) mājās apspēlēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Dmitrijs Voronkovs atklāja mača rezultātu, bet Artēmijs Panarins 15. minūtē panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 18. sekundē Kirils Marčenko vēlreiz deva priekšrocību Kolumbusas vienībai, taču 12. minūtē Ādams Edstrems izlīdzināja rezultātu.

Džeks Rosloviks 46 sekundes vēlāk trešo reizi izvirzīja vadībā “Blue Jackets”, bet Ivans Provorovs 19. minūtē dubultoja pārsvaru.

Trešajā mača nogrieznī “Rangers” izdarīja 19 metienus pa Merzļikina vārtiem, taču viņš un “Blue Jackets” noturējās līdz beigu sirēnai!

Elvis Merzļikins šajā spēlē atvairīja 38 no 40 “Rangers” metieniem, bet Džonatans Kviks tika galā ar 37 no 41 “Blue Jackets” raidījuma. Elvis arī tika atzīts par mača otro zvaigzni!

Merzļikins šosezon 33 spēlēs izcīnījis 11 uzvaras, atvairījis 90,4% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,22 vārtus.

“Blue Jackets” ar 48 punktiem 57 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Ramgers” ar 81 punktu 59 spēlēs atrodas pirmajā vietā Austrumu konferencē.

Jāpiemin, ka Kolumbusas klubs apstādināja “Rangers” desmit uzvaru sēriju.

Nākamo maču Merzļikina vienība aizvadīs 29. februārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Kolumbusas “Blue Jackets” klubu.