Merzļikins atvaira 37 metienus, “Blue Jackets” piedzīvo kārtējo neveiksmi (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesos ar rezultatu 3:4 (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās Ņujorkas “Rangers” vienībai.

Pirmā perioda 17. minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Džastins Denforts atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē Kriss Kraiders panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 12. minūtē Aleksis Lafrenjē deva priekšrocību mājiniekiem.

Ādams Fantili 13. minūtē izlīdzināja spēles rezultātu, bet vien 19 sekundes vēlāk Šons Kuralijs ar 3:2 izvirzīja vadībā “Blue Jackets”.

Vien 11 sekundes pirms pamatlaika beigām Lafrenjē panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienos Lafrenjē nokārtoja uzvaru Ņujorkas klubam.

Merzļikins tika atzīts par spēles trešo zvaigzni un atvairīja 37 no 40 “Rangers” metieniem, bet Džonatans Kviks tika galā ar 25 no 28 “Blue Jackets” raidījumiem.

“Blue Jackets” piedzīvoja devīto neveiksmi pēdējās desmit spēlēs un ar 12 punktiem 15 mačos atrodas pēdējā, 16. pozīcijā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Rangers” ar 23 punktiem 14 cīņās ierindojas otrajā vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 15. novembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Pitsburgas “Penguins” komandu.