Merzļikins atvaira 31 metienu, “Blue Jackets” trīsreiz izlaiž pārsvaru un zaudē papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesos ar rezultatu 3:4 (1:1, 1:0, 1:2, 0:1) papildlaikā piekāpās Ņūdžersijas “Devils” vienībai.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Blue Jackets” aizsargs Džeiks Bīns atklāja mača rezultātu, bet desmitajā minūtē Ondrejs Palāts panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Džastins Denforts vēlreiz deva priekšrocību Kolumbusas vienībai, bet trešā mača nogriežņa 16. minūtē Dosons Mērsers izlīdzināja spēles rezultātu.

Jegors Činakovs 18. minūtē spēja trešo reizi izvirzīt vadībā viesu klubu, taču vien minūti vēlāk Lūks Hjūzs panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaika trešajā minūtē Timo Maiers izrāva uzvaru “Devils” vienībai.

Merzļikins šajā mačā atvairīja 31 no 35 “Devils” metieniem, bet Vīteks Vanečeks tika galā ar 26 no 29 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 22 spēlēs atvairījis 90,7% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,20 vārtus.

“Devils” ar 38 punktiem 33 spēlē atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē, bet “Blue Jackets” ar 29 punktiem 36 cīņās ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Merzļikina klubam paredzēta 30. decembrī plkst. 2:00 mājās pret Toronto “Maple Leafs” vienību.