Merzļikins atvaira 28 metienus zaudējumā spēcīgajam “Stars” klubam (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 3:5 (2:1, 0:1, 1:3) viesos piekāpās Dalasas “Stars” vienībai.

Merzļikins tika pārspēts jau pirmā perioda 27. sekundē, kad mača rezultātu atklāja “Stars” aizsargs Tomass Hārlijs.

Dmitrijs Voronkovs piektajā minūtē panāca neizšķirtu, bet Deimons Seversons 14. minūtē izvirzīja vadībā “Blue Jackets”.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Rūpe Hincs izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešā mačca nogriežņa trešajā minūtē Mets Dušeins jau izvirzīja vadībā “Stars”, 13. minūtē Jevgēņijs Dadonovs dubultoja mājinieku pārsvaru, bet 17. minūtē Vaiats Džonstons ieraidīja ripu tukšos Kolumbusas vārtos un panāca 5:2.

Šons Kuralijs 18. minūtē vēl spēja tikt pie trešajiem “Blue Jackets” vārtiem, taču atspēlēties jau bija par vēlu un Merzļikina vienība piedzīvoja zaudējumu.

Elvis Merzļikins apstādināja 28 no 32 “Stars” raidījumiem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 22 no 25 “Blue Jackets” metieniem.

Latvijas izlases vārtsargs šosezon sešos mačos atvairījis 89,8% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,14 ripas.

“Blue Jackets” piedzīvojuši ceturto zaudējumu pēc kārtas un ar astoņiem punktiem deviņās spēlēs atrodas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Stars” ar 11 punktiem septiņās cīņās ierindojas trešajā vietā Rietumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 3. novembrī mājās plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Tampabejas “Lightning” komandu.