Merzļikins atvaira 27 metienus un tiek atzīts par spēles galveno varoni (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 4:2 (1:0, 0:2, 3:0) mājās apspēlēja Tampabejas “Lightning” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē mača rezultātu atklāja “Blue Jackets” uzbrucējs Kirils Marčenko.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē “Lightning” kapteinis Stīvens Stemkoss panāca neizšķirtu, bet piektajā minūtē Konors Šīrijs jau izvirzīja vadībā Tampabejas klubu.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers panāca izlīdzinājumu, bet desmitajā minūtē Ēriks Gudbransons deva priekšrocību Kolumbusas vienībai.

18. minūtē Džonijs Gurdo ieraidīja ripu tukšos “Lightning” vārtos un pielika punktu spēlei.

Elvis Merzļikins apstādināja 27 no 29 “Lightning” raidījumiem, bet Mets Tomkinss tika galā ar 24 no 27 “Blue Jackets” metieniem.

Latvijas izlases vārtsargs šosezon sešos mačos atvairījis 90,2% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,97 ripas.

“Blue Jackets” ar desmit punktiem desmit spēlēs atrodas 12. pozīcijā Austrumu konferencē, bet “Lightning” ar 11 punktiem desmmit cīņās ierindojas desmitajā vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 5. novembrī viesos plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Vašingtonas “Capitals” komandu.