Merzļikins atstāj sausā “Blues” un tiek atzīts par mača pirmo zvaigzni (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesos ar rezultatu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Sentluisas “Blues” vienību.

Vienīgos vārtus trešā perioda piektajā minūtē guva “Blue Jackets” uzbrucējs Dmitrijs Voronkovs.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atvaitīja katru no 21 “Blues” metiena, bet Džordans Biningtona tika galā ar 21 no 22 “Blue Jackets” raidījumiem.

Latvijas izlases vārtsargs arī tika atzīts par mača pirmo zvaigzni! Šī bija vārtsarga pirmā sausā spēle šajā sezonā.

Merzļikins šosezon 28 spēlēs atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,22 vārtus.

“Blue Jackets” ar 42 punktiem 50 cīņās ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Blues” ar 54 punktiem 49 spēlēs atrodas astotajā vietā Rietumu konferencē,

Nākamo maču Merzļikina vienība aizvadīs 11. februārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Tampabejas “Lightning” klubu.