Merzļikins ārpus sastāva, “Blue Jackets” atspēlējas, bet zaudē “Penguins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 3:5 (0:2, 2:1, 1:2) viesos piekāpās Pitsburgas “Penguins” vienībai.

Pirmā perioda 14. minūtē mača rezultātu atklāja “Penguins” uzbrucējs Jesse Puljujarvi, bet 19. minūtē Jevgēņijs Malkins dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Džonijs Gudro izlīdzināja rezultātu, bet 57 sekundes vēlāk Endrū Pīks panāca neizšķirtu.

Rikārds Rakels 15. minūtē vairākumā spēja vēlreiz izvirzīt vadībā Pitsburgas klubu, taču trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Džeks Rosloviks mazākumā izlīdzināja rezultātu.

24 sekundes pēc Roslovika vārtiem Džefs Kārters izmantoja “Penguins” skaitlisko pārsvaru, bet vēl pēc pusotras minūtes Railijs Smits dubultoja mājinieku priekšrocību, ko arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Elvis Merzļikins šajā spēlē nepiedalījās traumas dēļ. Džets Greivzs atvairīja 26 no 31 “Penguins” metiena, bet Tristans Džarijs tika galā ar 33 no 36 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 35 spēlēs izcīnījis 12 uzvaras, atvairījis 90,4% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,21 vārtus.

“Blue Jackets” ar 52 punktiem 62 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Penguins” ar 64 punktiem 60 spēlēs atrodas 11. vietā Austrumu konferencē.

Nākamo maču Merzļikina komanda aizvadīs 8. martā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Edmontonas “Oilers” vienību.