Merzļikins apstādina 36 metienus, “Blue Jackets” atkal zaudē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda mājās ar rezultatu 3:5 (2:1, 0:1, 1:3) piekāpās Pitsburgas “Penguins” vienībai.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs atklāja spēles rezultātu, bet 11. minūtē Kirils Marčenko panāca neizšķirtu.

2o. minūtē Jegors Činakovs jau izvirzīja vadībā “Blue Jackets”, taču otrās trešdaļas astotajā minūtē Džeiks Gencels izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Ēriks Karlsons deva priekšrocību viesu klubam, bet Aleksandrs Teksjē 12. minūtē spēja panākt līdzsvaru uz rezultāta tablo.

15. minūtē Sidnijs Krosbijs izcēlās ar saviem otrajiem vārtiem spēlē, bet 20. minūtē Krosbijs ar precīzu metienu tukšos “Blue Jackets” vārtos pielika punktu spēlei un noformēja savu 16. Hat-trick NHL karjerā.

Merzļikins atvairīja 36 no 40 “Rangers” metieniem, bet Tristans Džarijs tika galā ar 27 no 30 “Blue Jackets” raidījumiem.

“Blue Jackets” piedzīvoja desmito neveiksmi pēdējās 11 spēlēs un ar 12 punktiem 16 mačos atrodas pēdējā, 16. pozīcijā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Penguins” ar 16 punktiem 14 cīņās ierindojas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 17. novembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Arizonas “Coyotes” komandu.