Merzļikins aizvada labu spēli, taču “Blue Jackets” zaudē jaunajiem NHL līderiem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) viesos piekāpās Ņujorkas “Rangers” vienībai.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas astotajā minūtē Artēmijs Panarins atklāja mača rezultātu. Ādams Fokss 15. minūtē vairākumā dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Kouls Silindžers samazināja rezultāta starpību, taču atspēlēties “Blue Jackets” neizdevās. Pēdējā spēles minūtē Kriss Kraiders un Artēmijs Panarins ieraidīja ripu tukšos Kolumbusas vārtos.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atvairīja 26 no 28 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 30 no 31 “Blue Jackets” raidījuma.

Merzļikins šosezon 34 spēlēs izcīnījis 11 uzvaras, atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,25 vārtus.

“Blue Jackets” ar 48 punktiem 58 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Ramgers” ar 83 punktiem 60 spēlēs atrodas pirmajā vietā Austrumu konferencē un visā līgā.

Nākamo maču Merzļikina vienība aizvadīs 1. martā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Karolīnas “Hurricanes” klubu.

Otrā aizvadītās nakts NHL spēlē Edmontonas “Oilers” klubs ar rezultātu 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0) mājās papildlaikā pārspēja Sentluisas “Blues” komandu.

“Oilers” rindās vārti un divas piespēles kapteinim Konoram Makdeividam, divi vārti Zekam Haimanam, bet divas piespēles Raienam Ņūdžentam-Hopkinsam.

“Blues” labā vārti un piespēle Robertam Tomasam, divas piespēles Džordanam Kairu, bet precīzs metiens Pāvelam Bučņevičam.

Stjūarts Skiners atvairīja 32 no 34 “Blues” metieniem, bet Džordans Biningtons tika galā ar 32 no 35 “Oilers” raidījumiem.

“Oilers” ar 72 punktiem 57 spēlēs atrodas sestajā vietā Rietumu konferencē, bet “Blues” ar 63 punktuem 59 cīņās ieņem desmito pozīciju Rietumu konferencē.