Merzļikins aizvada divus periodus uzvarā, Šilovs ielaiž septiņas ripas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” pārbaudes spēlē ar rezultātu 4:3 (2:2, 1:1, 0:0, 1:0) mājās papildlaikā pārspēja Pitsburgas “Penguins” vienību.

Merzļikins šajā spēlē uz ledus pavadīja 40 minūtes, kurās tika galā ar 16 no 19 pretinieku metieniem.

“Blue Jackets” komandas labā ar diviem vārtiem izcēlās Kārsons Maiers, divas piespēles nopelnīja Ādams Fantilli, bet vienus vārtus guva Aleksandrs Tesjē un Džordans Dumaiss.

“Penguins” rindās ar precīzu metienu izcēlās Semjuels Pulēns, Džonatans Grudens un Ostins Vagners.

Merzļikina komanda regulāro sezonu sāks 13. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Filadelfijas “Flyers” vienību.

Citā mačā Artūra Šilova un Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks” viesos ar rezultātu 0:10 (0:4, 0:3, 0:3) piedzīvoja pamatīgu sagrāvi Kalgari “Flames” vienībai.

Šilovs šajā cīņā uz ledus atradās 31 minūti un 42 sekundes, atvairot 11 no 18 pretinieku raidījumiem. Bļugers šajā mačā nespēlēja.

“Flames” rindās ar Hat-trick un piespēli izcēlās Mets Koronato, vārti un divas piespēles Noam Hanifinam un Nazemam Kadri, trīs piespēles Dilonam Dubem un Ādamam Ružičkam, divi vārti Džonatanam Iberdo, vārti un piespēle Džordanam Osterlem, bet precīzs metiens Benam Džounsam un Konoram Zerijam.

Abu latviešu klubs sezonu sāks 12. oktobrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Edmontonas “Oilers” vienību.