Merzļikinam vēl viens smags zaudējums pret “Panthers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 4:8 (2:4, 2:3, 0:1) mājās piekāpās Floridas “Panthers” vienībai.

Merzļikins šajā cīņā atvairīja 18 no 25 “Panthers” metieniem. Elvis laukumā pavadīja 40 minūtes, tiekot nomainīts pēc septiņiem ielaistiem vārtiem pirmajos divos periodos.

Jau 32. sekundē Meisons Mārčments atklāja mača rezultātu. Sems Reinhārts ceturtajā minūtē Floridas kluba pārsvaru dubultoja. Gustavs Nīkvists minūti vēlāk rezultāta starpību samazināja.

Aleksandrs Barkovs un Sems Reinhārts vēlāk pirmajā periodā palielināja “Panthers” kluba pārsvaru līdz trim vārtiem, bet Patriks Laine spēja vienus vārtus atgūt vien astoņas sekundes pirms pirmā perioda beigām.

Otro periodu komandas iesāka līdzīgi, Semam Reinhārtam gūstot trešos vārtus mačā. Emīls Bemstrems gan minūti vēlāk pārspēja Floridas komandas vārtsargu Bobrovski.

Perioda vīdū Patriks Laine samazināja rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem, bet perioda izskaņā 15 sekunžu laikā Ovens Tipets un Makenzijs Vīgars iemeta sestos un septītos vārtus Merzļikina cietoksnī.

Trešajā periodā Merzļikina vietā vārtos stājās Jonass Korpisalo un 27 sekunžu laikā Mārčments atkal guva vārtus. Tas gan bija noslēdzošais vārtu guvums mačā. Mārčmentam divi vārti un četras rezultatīvas piespēles, Antonam Lundelam piecas piespēles, bet Semam Reinhārtam hat-trick un piespēle Floridas vienības rindās.

Šosezon 27 cīņās Elvis Merzļikins atvairījis vidēji 90,5% pretinieku metienu un ielaidis 3,39 vārtus spēlē. “Blue Jackets” šosezon 43 spēlēs nopelnījuši 41 punktu un atrodas 10. vietā Austrumu konferencē. “Panthers” ar 69 punktiem 46 spēlēs atrodas pirmajā vietā NHL.