Merzļikinam pēc 4 uzvarām pirmais zaudējums šosezon

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Kolumbusas “Blue Jackets” viesos ar 0:4 piekāpās Ņujorkas “Rangers”.

“Blue Jackets” vārtus sargāja Elvis Merzļikins, kurš atvairīja 33 no 37 metieniem. Šis bija Merzļikina pirmais zaudējums šosezon. Iepriekš ar viņu vārtos Kolumbusas vienība svinēja četras uzvaras.

Pirmās trešdaļas otrajā pusē Stroums ar metienu no zonas vidus pārspēja Latvijas vārtsargu. Trīs minūtes vēlāk, 2020. gada NHL drafta pirmā numura izvēle Aleksis Lafrenjē, no vārtu priekšas rezultātu dubultoja.  Trešā perioda sākumā Kraiders vairākumā pēc Panarina piespēles panāca 3:0. Divpadsmitajā minūtē Kreiders guva savus otros vārtus un uzstādīja spēles gala rezultātu.

Pēc 7 spēlēm “Blue Jackets” ar astoņiem punktiem ieņem 6. vietu Metropolitēna divīzijā.

Autors: hokejazinas.com