Merzļikinam neveiksmīga spēle, “Blue Jackets” astotais zaudējums pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesos ar rezultatu 3:4 (0:0, 1:3, 2:1) piekāpās Vašingtonas “Capitals” vienībai.

Pirmajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet otrā perioda ceturtajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Džonijs Gudro atklāja mača rezultātu. Sestajā minūtē Sonijs Milano jau panāca izlīdzinājumu.

Aleksejs Protass 14. minūtē izvirzīja vadībā “Capitals”, bet mājinieku kapteinis Aleksandrs Ovečkins 16. minūtē dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Ivans Provorovs vienus vārtus atguva, bet Hendrikss Lapjērs 14. minūtē izvirzīja vadībā Vašingtonas klubu ar rezultātu 4:2.

Lai gan 16. minūtē Džastins Denforts spēja vēlreiz samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, “Blue Jackets” neizdevās atspēlēties.

Merzļikins atvairīja 22 no 26 “Capitals” metieniem, bet Čārlijs Lindgrens tika galā ar 33 no 36 “Blue Jackets” raidījumiem.

“Blue Jackets” piedzīvoja 12 neveiksmi pēdējās 13 spēlēs un astoto zaudējumu pēc kārtas. Ar 12 punktiem 18 mačos klubs atrodas pēdējā, 16. pozīcijā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Capitals” ar 20 punktiem 15 cīņās ierindojas ceturtajā vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 20. novembrī viesos plkst. 0:30 pēc Latvijas laika pret Filadelfijas “Flyers” komandu.