Merzļikinam katastrofāls trešais periods un pārliecinošs zaudējums Arizonā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 2:6 (1:0, 1:2, 0:4) viesos piekāpās Arizonas “Coyotes” vienībai.

Pirmā perioda 12. minūtē “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 15. minūtē Matiass Mačelli realizēja “Coyotes” skaitlisko pārsvaru un panāca neizšķirtu.

17. minūtē Džošs Douns, kurš aizvadīja savu debijas spēli NHL, guva savus pirmos vārtus NHL un izvirzīja vadībā “Coyotes”, taču Zeks Verenskis 20. minūtē vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Trešo mača nogriezni Kolumbusas vienība aizvadīja pavisam neveiksmīgi – Džošs Douns 12. minūtē vēlreiz deva priekšrocību mājiniekiem, bet Niks Bjūgstads 15. minūtē dubultoja pārsvaru.

Turpinājumā sekoja Nika Šmalca un Dilana Gantera vārtu guvumi mazākumā, kā rezultātā spēle noslēdzās ar pavisam nepatīkamu rezultātu – 6:2 “Coyotes” labā.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atvairīja 29 no 35 “Coyotes” metieniem, bet KArels Vejmelka tika galā ar 25 no 28 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 40 spēlēs izcīnījis 12 uzvaras, atvairījis 89,7% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,47 vārtus.

“Blue Jackets” ar 58 punktiem 72 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Coyotes” ar 65 punktiem 72 spēlēs atrodas 13. vietā Rietumu konferencē.

Šis bija Kolumbusas vienības piektais zaudējums pēc kārtas un astotā neveiksme pēdējās deviņās spēlēs.

Nākamo maču Merzļikina komanda aizvadīs 29. martā plkst. 1:00 pēc Latvijas laika viesos pret Pitsburgas “Penguins” klubu.