SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Merzļikina sieva: Pietiek vēlēt man, Elvim un mūsu bērnam nāvi

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina sieva Aleksandra savā “Instagram” profilā publicējusi emocionālu tekstu.

Tekstā Aleksandra lūdz fanus likt viņu ģimeni mierā.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Cilvēki, pietiek! Vakardien es dzirdēju jūsu teikto “tev, tavam bērnam un tavam vīram jāmirst”, “tu un tavs vīrs ir mēsli”, kamēr tajā pašā laikā, ja viņš spēlē labi, tad “jūs esiet fantastiski”, “mēs jūs mīlam”, “vai varam uztaisīt bildi”? Jūs kliedzat mana vienu gadu vecā dēla vārdu un jūsu dēļ viņš vairs nenāk ar mums uz spēlēm, lai ieraudzītu tēti, jo es, godīgi sakot, baidos ņemt viņu līdzi. Labs darbs.

Šodien es lasu, ka es bloķēju fanus un manam vīram Elvim mentālās veselības problēmas. Man ir žēl, ka jums vajadzīgas piecas minūtes slavas, bet es nevienu neesmu bloķējusi.

Viena lieta, ko vēlos pateikt. Pietiek ar apsaukāšanu, pirkstu demonstrēšanu, pietiek cerēt, ka ar mums notiks kaut kas slikts, pietiek novēlēt nāvi. Atgādinu par pagājušā gada traģēdiju [Nelaimes gadījumā gāja bojā Matīss Kivlenieks – hokejazinas.com], padomājiet divas reizes, pirms teikt ko tādu. Tam, kas notiek laukumā, tur arī jāpaliek.

Jūsu uzmanībai – manam vīram nav mentālo problēmu. Bet jūs varat turpināt, kamēr izgāzīsiet visas dusmas. Priecīgu helovīnu,” uzrakstīja Merzļikina sieva.

Merzļikinam šīs sezonas sākums nav uzskatāms par veiksmīgu, sešās spēlēs atvairot 86,2% metienu un vidēji ielaižot 4,31 ripu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Instagram

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)