Merzļikina fenomenālais sniegums atnes “Blue Jackets” uzvaru pār “Devils” (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesos ar rezultatu 2:1 (2:1, 0:0, 0:0) pārspēja Ņūdžersijas “Devils” vienību.

Pirmā perioda 11. minūtē mača rezultātu atklāja “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers, bet 14. minūtē Aleksandrs Holcs panāca izlīdzinājumu.

Ēriks Robinsons pirmā perioda 20. minūtē gan spēja vēlreiz izvirzīt vadībā Kolumbusas klubu.

Lai gan “Devils” spēles turpinājumā izdarīja nopietnu spiedienu uz Merzļikina vārtiem, otrajā un trešajā trešdaļā izdarot 33 metienus, “Blue Jackets” izdevās noturēt pārsvaru un izcīnīt uzvaru.

Elvis Merzļikins šajā mačā atvairīja 38 no 39 “Devils” metieniem, bet Akira Šmīds tika galā ar 27 no 29 “Blue Jackets” raidījumiem.

Latvijas izlases vārtsargs arī tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni!

Merzļikins šosezon 15 spēlēs atvairījis 90,6% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,12 vārtus.

Ar 16 punktiem 21 mačā “Blue Jackets” atrodas pēdējā, 16. pozīcijā Austrumu konferencē, bet “Devils” ar 17 punktiem 18 cīņās ierindojas 14. vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 27. novembrī viesos plkst. 0:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes” komandu.