Merzļikina “Blue Jackets” izlaiž divu vārtu pārsvaru un zaudē papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 3:4 (2:0, 1:2, 0:1, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās Monreālas “Canadiens” vienībai.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Džeks Rosloviks atklāja mača rezultātu, bet 18. minūtē Emīls Bemstrems 18. minūtē vairākumā dubultoja pārsvaru.

Otrā perioda 27. sekundē “Canadiens” kapteinis Niks Suzuki vienus vārtus atguva, bet Emīls Bemstrems 14. minūtē vēlreiz realizēja Kolumbusas kluba skaitlisko pārsvaru un panāca 3:1.

17 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām Maiks Matesons vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Šons Monahens izlīdzināja rezultātu – atkal skaitliskajā vairākumā.

Papildlaika piektajā minūtē “Canadiens” uzbrucējs Kouls Kofīlds izrāva uzvaru savam klubam.

Elvis Merzļikins šajā spēlē apstādināja 25 no 29 “Ducks” raidījumiem, bet Semjuels Montembo tika galā ar 33 no 36 “Blue Jackets” metieniem.

Latvijas izlases vārtsargs šosezon piecos mačos atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,93 ripas.

“Blue Jackets” ar astoņiem punktiem septiņās spēlēs atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē, bet “Ducks” ar deviņiem punktiem septiņās cīņās ierindojas astotajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 29. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Islanders” komandu.