Merzļikina “Blue Jackets” divreiz izlaiž pārsvaru un zaudē papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:1) mājās papildlaikā piekāpās Anaheimas “Ducks” vienībai.

Pirmā perioda 17. minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Emīls Bemstroms vairākumā atklāja mača rezultātu, bet Raiens Stroums otrās trešdaļas 16. minūtē panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Ādams Fantili vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus, bet Brets Līsons 17. minūtē izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika trešajā minūtē Frenks Vatrano izrāva uzvaru Anaheimas vienībai.

Elvis Merzļikins šajā spēlē apstādināja 24 no 27 “Ducks” raidījumiem, bet Lūkass Dostals tika galā ar 35 no 37 “Blue Jackets” metieniem.

Latvijas izlases vārtsargs šosezon četros mačos atvairījis 91,3% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,69 ripas.

“Blue Jackets” ar septiņiem punktiem sešās spēlēs atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē, bet “Ducks” ar četriem punktiem sešās cīņās ierindojas 13. pozīcijā Rietumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 27. oktobrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Monreālas “Canadiens” klubu.