Merzļikina 34 atvairītie metieni palīdz “Blue Jackets” iegūt punktu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1) mājās piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Pirmā perioda piektajā minūtē mača rezultātu “Blue Jackets” labā atklāja uzbrucējs Emīls Bemstroms. Vēlāk gan rezultātu izlīdzināja “Bruins” – perioda 19. minūtē savus 20. vārtus šosezon guva Džeiks Debrasks.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Kregs Smits pārspēja Merzļikinu un vadībā izvirzīja Bostonas klubu, bet Zeks Verenskis 16 sekundes pirms otrā perioda beigām panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trešajā mača nogrieznī komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet papildlaika otrajā minūtē otros vārtus spēlē guva Džeiks Debrasks, izraujot uzvaru Bostonas “Bruins” komandai.

Merzļikins šajā spēlē tika galā ar 34 no 37 “Bruins” metieniem. Šosezon 47 mačos Elvis atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,40 ripas. Līnuss Ulmarks atvairīja 20 no 22 “Blue Jackets” metieniem.

Kolumbusas vienība šosezon 70 spēlēs guvusi 70 punktus un ir desmitajā vietā Austrumu konferencē. “Bruins” ar 93 punktiem 69 cīņās atrodas piektajā vietā Austrumu konferencē.