Maršānam pieci punkti “Bruins” uzvarā, “Lightning” iemet septiņus vārtus “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas ceturtajā mačā aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempioni Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 7:3 (3:0, 2:0, 2:3) mājās uzvarēja Toronto “Maple Leafs” komandu.

“Lightning” klubs spēli sāka lieliski – Stīvens Stemkoss atklāja mača rezultātu, Pjērs Eduārs Belemārs panāca divu vārtu pārsvaru, bet Patriks Marūns iemeta trešo ripu “Maple Leafs” vārtos.

Ross Koltons otrajā trešdaļā palielināja “Lightning” pārsvaru līdz četrām ripām, bet Korijs Perijs vēlāk periodā vairākumā guva piektos Tampas komandas vārtus. Pēc šī vārtu guvuma vakars beidzās “Maple Leafs” vārtsargam Džekam Kempbelam.

Viljams Nīlanders trešajā mača nogrieznī guva divus vārtus un deva “Maple Leafs” cerību atspēlēties, tomēr Ondrejs Palāts iemeta ripu tukošos Toronto vārtos. Džeiks Mazins gan guva trešos “Maple Leafs” vārtus, bet Ross Koltons vēlreiz ieraidīja ripu tukšos vārtos un pielika punktu mačam.

Džeks Kempbels tika galā ar 11 no 16 “Lightning” metieniem pirms nomaiņas, bet Andrejs Vasiļevskis atvairīja 22 no 25 “Maple Leafs” raidījumiem. Ēriks Šalgrens atvairīja visus desmit “Lightning” metienus. Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2.

Citā mačā Bostonas “Bruins” vienība ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:1, 3:0) mājās uzvarēja Karolīnas “Hurricanes”.

Brets Peše atklāja mača rezultātu “Hurricanes” labā pirmajā periodā, bet Patrīss Beržerons panāca izlīdzinājumu.

Karolīnas komandas kapteinis Džordans Stāls vadībā savu komandu izvirzīja arī otrajā periodā, bet Džeiks Debrasks vairākumā spēja panākt izlīdzinājumu.

Breds Maršāns trešajā mača nogrieznī nu jau vadībā izvirzīja “Bruins”, Dāvids Pastrņāks dubultoja pārsvaru, bet Breds Maršāns tukšos vārtos pielika punktu mačam. Maršāns nopelnīja punktu visos “Bruins” vārtu guvumos.

Antī Rānta atvairīja 23 no 27 “Bruins” metieniem, bet Džeremijs Sveimans tika galā ar 24 no 26 “Hurricanes” raidījumiem. Rezultāts sērijā ir neizšķirts 2-2.