“Maple Leafs” nikni sagaida čempionus, “Hurricanes” tiek galā ar “Bruins” pretestību (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas pirmajā mačā Toronto “Maple Leafs” ar rezultātu 5:0 (1:0, 3:0, 1:0) mājās uzveica aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa ieguvējus Tampabejas “Lightning”.

Pirmajā periodā mača rezultātu atklāja Toronto kluba aizsargs Džeiks Mazins. Tāpat, piecu minūšu noraidījumu par bīstamu spēka paņēmienu nopelnīja “Maple Leafs” uzbrucējs Kails Klifords.

Otrajā trešdaļā Ostons Metjūzs realizēja divu vīru pārsvaru, Dāvids Kampfs guva vārtus mazākumā, bet Mičs Mārners pārtrauca ilgo sauso sēriju izslēgšanas spēlēs. Ostons Metjūzs trešajā periodā pievienoja vēl vienu vārtu guvumu savam kontam.

Džeks Kempbels tika galā ar visiem 24 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis atvairīja 28 no 33 “Maple Leafs” raidījumiem. Tāpat, abas komandas kopā savāca 113 soda minūtes, kā arī izpildīja 92 spēka paņēmienus.

Citā mačā Karolīnas “Hurricanes” vienība ar rezultātu 5:1 (0:0, 2:0, 3:1) mājās pārspēja Bostonas “Bruins” komandu.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrajā trešdaļā Sets Džārviss pielaboja metienu un vadībā izvirzīja “Hurricanes”. Vēlāk periodā Nīno Nīderraiters dubultoja Karolīnas kluba pārsvaru.

Trešajā mača nogrieznī Teilors Hols samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet vēlāk Teivo Teravainens atjaunoja divu vārtu priekšrocību. Perioda izskaņā Vincents Tročeks no aizvārtes pārspēja “Bruins” vārtsargu Līnusu Ulmarku, bet Andrejs Svečņikovs tukšos vārtos pielika punktu mačam,

Antī Rānta atvairīja 35 no 36 “Bruins” metieniem, bet Līnuss Ulmarks tika galā ar 20 no 24 “Hurricanes” raidījumiem.